Rok 2016
25/6 - 30/6 Tereza Kašparová, Zita Kyselová | Naplnění | site-specific instalace
02/7 - 08/7 Abbé Jaroslav Libanský | Peacemaker | objekty, fotografie
09/7 - 15/7 Romana Horáková | Jezte kameny | kresby, drobné objekty, workshop
16/7 - 22/7 František Novák | | prostorová instalace
23/7 - 29/7 Lenka Hotmarová | Chybí mi ten pocit... | textilní objekty
30/7 - 05/8 Vanda Kovaříková | Praskat ledy | mizející kresby
06/8 - 12/8 Aneta Kučeříková | Na mě už vítr zapískal | site - specific instalace
13/8 - 19/8 Šimon Sýkora, Tomáš Mitura, Štěpán Brož | Veins | malby, ilustrace
20/8 - 26/8 Jakub Myslín, Michaela Čermáková | Zmožená tvárnost | site-specific instalace
26/8 Divadelní Oblast 'Akt III' | divadla, hudba a výtvarná dílna pro celou rodinu plagát
27/8 - 02/9 Lenka Glisníková | Vážně míněný pokus o návrat k přírodě | instalace, fotografie


Rok 2015
27/6 - 03/7 Anna Pleštilová | Svátek | instalace/kombinovaná technika
04/7 - 10/7 Šimon Kadlčák | Čáry - Máry | malba/kresba
11/7 - 17/7 Michaela Casková | Vem mě do medvědích hor | instalace/kresba
18/7 - 24/7 Alma Lily Rayner | We walk/ We fall: An exercise in absence | fotomontáž
25/7 - 31/7 Matěj Lipavský | Aquarius (daylightbox) | malba/instalace
01/8 - 07/8 Jan Suchý | ve jménu Jan Hruby | papír/akryl
08/8 - 14/8 Jakub Myslín + Michaela Čermáková | Nečekaně spojeni | fotografie/instalace
15/8 - 21/8 Štěpánka Kotková | Status nascendi | site-specific instalace
22/8 - 28/8 Jana K. Kudrnová | Z lesa | grafika/ilustrace
28/8 Divadelní Oblast "Akt II" | festival plagát
29/8 - 04/9 Ján Valík + Akiko Ueda | Závan zvenku / Scent of outside | malba/kresba/instalace
05/9 - 11/9 Petra Lacinová | Stella Maris | site-specific instalace


Rok 2014
21/6 - 23/6 Výstava prací dětského výtvarného kroužku ŽIVÁ FANTAZIE
28/6 - 04/7 Tereza Šimková "Mohyly" /objekty
05/7 - 11/7 Skupina SOKL "Conis Albus" /instalace, fotografie
12/7 - 18/7 Kristýna Kužvartová "Silentium" /instalace (site-specific)
19/7 - 25/7 Radek Doskočil "č/b" /koláže, kresby akrylem
26/7 - 01/8 Matthew Moore "East/West" /fotografie
02/8 - 08/8 Jakub Janovský "Malé formáty" /kombinovaná technika, malba, koláž, kresba
09/8 - 15/8 Marta Fišerová "Nový význam staré otázky"
16/8 - 22/8 Jakub Myslín "Aqua Saturata" /instalace (site-specific)
22/8 - 23/8 Divadelní OBLAST "Akt I" /festival plagát
23/8 - 29/8 Štěpán Adámek "Inspirace: Starý zákon" /kresby (kombinovaná technika)
30/8 - 06/9 David Melichar /abstraktní elementy


Rok 2013
15.6. - 21.6. Helena Ritterová, Jaroslav Buzek ~keramické reliéfy, nádoby a objekty~ plagát
15.6. - 16.6. dětská dílna 'Fantazie s kameny'
06.7. - 12.7. Hade a Polly 'V souladu' ~fotografie~
20.7. - 27.7. Bukaj a Roktyv '..Zapomenuté OBrazy a Program na Děti-ušitý..' ~instalace~
28.7. - 02.8. Zdeněk Ryneš, Ivana Bendová, Michal Ryneš a hosté 'Klidná deformace II.' ~happening~
03.8. - 09.8. Robert Houzar ~manipulovaná fotografie~
10.8. OBLAST festival na okraji hudby: Kall, Ira Mimosa, Les Homosexuels, Strangers in the City, Kora et le Mechanix, Bruder Hans und Bruder Georg, JTNB + VJ Screensaver fotky
10.8. - 16.8. Klára Bendová a Michaela Kubíčková 'Křižovatky' ~černobílá fotografie, perokresba~
17.8. - 23.8. Studio Stodvacetři 'Život v krabici' ~koláže~
24.8. - 30.8. Nikola Klinger a Ondřej Pelikán 'Víc' ~plasty, instalace, fotografie~
31.8. - 07.9. Kateřina Svitáková '..s Pánem Bohem' ~malby, fotografie, kresby~
UKG: Emília Rigová, David Habermann, Miki Tomioka & Misako Aono, Marie Řeřichová, dětská mozaiková dílna Živá fantazie, Kateřina Svitáková, Absolventi Univerzity třetího věku, Eva Procházková, Radka Charapovová, Jakub Myslín


Rok 2012
30.6. - 06.7. Šárka Bukowsky + Ondřej Mestek 'Jáchym' ~malby, kombinovaná technika~
07.7. - 13.7. Jakub Myslín 'Zase fotky' ~fotografie~
14.7. - 20.7. Hade + Polly 'ContrastArt' ~fotografie~
21.7. - 27.7. Mikuláš Petr 'Z nových prací' ~portréty a fotografika, akty a jiné fotografie~
28.7. Divadlo Mýtus ~performance~
28.7. - 03.8. Zdeněk Ryneš + Ivana Bendová + Michal Ryneš 'Klidná deformace' ~grafiky, fotografie, malby, instalace~
04.8. - 10.8. Nikola Klinger + Ondřej Pelikán 'Hojnost' ~fotografie, instalace~ fotky
11.8. - 17.8. Nora Fuxová 'Ze snu' ~malby~ (pouze U Marušky) fotky
18.8. - 24.8. Lenka Marečková 'DIY' ~náušnice, náhrdelníky, náramky + fotografie~
25.8. - 01.9. František Novák 'Štrůdl' ~meglepetés~ fotky
01.9. Natvrdlí + Tylovi vrazi ~třešťská průměrná divadla~ fotky
28.9. - 30.9. Ateliér Živá fantazie ~výstava dětských prací z výtvarného letního tábora ve Zvolenovicích~
UKG: Helena Ritterová, Ondřej Pelikán, Oldřich Řeřicha, Lucciáno, Innocenc Tejral, Aleš Frey


Rok 2011
23.4. - 25.4. Ateliér Živá fantazie 'Muž a žena dětskýma očima' ~keramika, malby, kresby~ plagáty
02.7. - 08.7. Duševní arytmie ~hrůzné techniky~
09.7. - 15.7. Milena Danielová a Jana Jančová 'Krása koní' ~kresby, fotografie~
16.7. - 22.7. Hade a Polly 'ContrastArt' ~fotografie~
23.7. - 29.7. Aneta Klímová a Kristýna Gondová 'Idey Ideám' ~kresby, malby~
30.7. - 05.8. Klára Bendová ~světelné kresby~
06.8. - 12.8. Iveta Čermáková, Eliška Perglerová, Eva Vlačilíková 'Letní výstava' ~malby, kresby, sochy, objekty~ fotky
13.8. - 19.8. Nikola Klinger a Ondřej Pelikán 'Množství'~fotografie a objekty~ fotky
20.8. - 26.8. Jakub Myslín ~raněpozdní ja-kubismus~ fotky
27.8. Oldřich Janota ~koncert~ fotky
27.8. - 03.9. Nečekané spojení ~zem, voda, oheň, duch~ fotky
03.9. - 10.9. David Melichar ~malby~ fotky
26.11. - 27.11. Samuel Tlokan 'Veteš' ~fotografie~


Rok 2010
03.7. - 09.7. Duševní arytmie ~kresby, malby, fotografie~
10.7. - 16.7. Hade a Polly ~fotografie~
17.7. - 23.7. Michal Kříž 'Love Hyena'~malby~
24.7. - 30.7. Viktor Bílek a Jakub Myslín ~fotografie~
31.7. - 06.8. Jakub Krchňavý ~kresby~
07.8. - 13.8. Jakub Janovský ~malby~
14.8. - 20.8. Iveta Čermáková ~malby~
21.8. - 27.8. Jules a Bill JenSen ~koreláž, kamenáž, hlináž~ fotky
28.8. - 04.9. Aneta Klímová ~kresby/malby~
23.10. Tejral 'Den zúčtování' ~všemožné~ nojo
25.12. BeXtlém fotky


Rok 2009
21.3. KOŘENOVÝ BÁL: Paapaa, Munchies, Bruder Hans und Bruder Georg, Akce Praha, Bílá noha (KD Mysliboř) fotky videa
04.7. - 10.7. Iveta Čermáková ~malby~
18.7. - 24.7. Absolventi Výtvarného plenéru University třetího věku při MU (ročník 2008) ~fotografie~ fotky
25.7. - 31.7. Jakub Krchňavý ~malby, kresby~
08.8. - 14.8. Hade & Polly ~fotografie~
15.8. - 23.8. Jakub Janovský + Michal Kříž 'ICH' ~malby~
29.8. - 30.8. Jakub Myslín 'nové OB.' ~malby, kresby, asambláže~


Rok 2008
05.7. - 11.7. Hade & Polly ~fotografie~
19.7. - 25.7. Zdeněk Tolar ~obrazy~
26.7. - 01.8. Radka Lindourková ~malby~
02.8. - 08.8. Jakub Janovský ~obrazy~
09.8. Paapaa 'Superbajky' ~dadaistický turbofolk~ fotky
09.8. - 15.8. Petr Gruber ~malby~
23.8. - 31.8. Lucie Hořáková 'Stopa Afriky' ~fotografie~
30.8. Fest-O-blast: Sir Karate ~space rock~ & Třešťský průměr ~divadlo~ fotky


Rok 2007
30.6. - 06.7. Rotavirus ~grafiky, malby~ fotky
07.7. - 13.7. Hade & Polly ~fotografie~
14.7. - 20.7. Jiří Kývala ~grafika~
21.7. - 27.7. Jakub Myslín ~asambláže, instalace~
28.7. - 03.8. Jakub Janovský ~kresby~
04.8. - 10.8. Ivana Knotková a Eva Tomášová 'Krajiny ticha'
11.8. - 17.8. Adéla Sobotková ~malba~
18.8. - 24.8. Jan Brož ~konceptuální umění~
25.8. - 02.9. Hnusáci ~krezba sádlem~


Rok 2006
27.5. Monster Jam : Problémy s elektrickým proudem & hosté
01.7. - 08.7. Neznámé autorky 'Kontrasty' ~různé techniky~
09.7. - 15.7. Gábina Janská, Jarda Husák ~fotografie~
16.7. - 22.7. Luděk Rathouský, Jiří Franta ~malba~
23.7. - 29.7. Hana Augustinová 'Portréty, akty' ~fotografie~
30.7. - 05.8. Niquit V. Gallen 'Zrcadla' ~malba~
06.8. - 12.8. Dagmar Šimková, Eva Tomášová 'Eda je zpátky!' ~kresba, malba, čb fotografie~
20.8. - 25.8. IRA ~fotografie~
26.8. - 02.9. HR 3000 'POP light' ~digitální grafika~
03.9. - 09.9. Innocenc Tejral 'VŠE ZA 39,-' ~různé~ video
10.9. - 16.9. windbag ~fotografie~
16.9. Funk-O-blast : PsychoPornoPes, Grand Slam, T.U.T.


Rok 2005
10.7. - 16.7. Andrea Součková, Jiří Franta ~grafika~ fotky
24.7. - 30.7. Mikuláš Petr ~experimentální fotografie~
31.7. - 06.8. Jakub Janovský ~kresby~
07.8. - 13.8. Dagmar Šimková, Eva Tomášová ~fotografie, malba~
13.8. Černý mosty - blues z Tábora fotky
14.8. - 20.8. Kolektif u PROTINOHY ~fotografie~
19.8. PsychoPornoPes - funky z Třebíče
21.8. - 28.8. IRA ~fotografie~


Rok 2004
11.7. - 17.7. Jakub Myslín, Radim Hanuš, Eva Myslínová 'Výstava obrazů a světů'
18.7. - 24.7. Žaneta Fáková ~kresby~
25.7. - 31.7. Lenka Bartíková ~fotografie~
01.8. - 07.8. Jakub Janovský ~kresby~
08.8. - 14.8. Tlokáno Sámo 'Ňáký kraviny' ~fotografie~
15.8. - 21.8. Thierry Tremblay ~suchá jehla~
22.8. - 28.8. Mikuláš Petr ~experimentální fotografie~
29.8. - 31.8. Innocenc Tejral ~krásné umění~


Rok 2003
05.7. - 19.7. Výtvarná skupina ROLOUS
20.7. - 26.7. Innocenc Tejral ~různé~
27.7. - 02.8. 'Milan - Aleši, na zelenou!'
03.8. - 09.8. Mikuláš Petr ~experimentální fotografie~
10.8. - 16.8. 'Pan Tlokan opět vystavuje' ~fotografie~
17.8. - 23.8. Thierry Tremblay ~kresby~


Rok 2002
28.7. - 04.8. Martin Tomáš 'Papír'
04.8. - 11.8. Samuel Tlokan ~fotografie~
11.8. - 18.8. Mikuláš Petr ~experimentální fotografie~
18.8. - 25.8. Andrea Součková, Jiří Franta ~malba~


Rok 2001
22.7. - 29.7. Štěpán Růžička, Mikoláš Růžička ~plastiky, kresby~
30.7. - 05.8. Dušan Šoltys ~malba~
06.8. - 12.8. Innocenc Tejral ~grafika, koláže~
13.8. - 19.8. FOTOHNIS ~snad fotografie~
20.8. - 26.8. Aleš Růžička ~malby~


Rok 2000
02.7. - 07.7. Vojta Žáček, Pavel Dvořák ~malba, kresba~
09.7. - 15.7. Innocenc Tejral ~různé práce~
16.7. - 22.7. FOTOHNIS ~fotografie~
23.7. - 29.7. Samuel J. Tlokan ~fotografie~
30.7. - 05.8. Petra Kučerová, Olga Čermáková, Kateřina Tmějová ~malba, grafika~
06.8. - 12.8. Aleš Růžička, Šárka Zadáková 'Spolu' ~malba~
13.8. - 19.8. Mikoláš Růžička ~malba~
20.8. - 27.8. Magdaléna Rosenkranzová ~malba na hedvábí~


Rok 1999
12.7. - 17.7. Jiří Petrbok ~malované koláže~
18.7. - 23.7. Stanislav Vondrů ~kresby uhlem~


Rok 1998
Různí umělci 'HNUSÁCI' ~všemožné i nemožné~ fotky


Rok 1997
26.4. ÖCHT-LAAZ 97 : Mezinárodní festival zvuku (No Nitz, Tábor radosti, The Novodurs, Sudor)
14.7. - 20.7. Ivo Návrat ~kresby~
21.7. - 27.7. Robert Houzar ~grafika~
28.7. - 09.8. David Bartoň 'Obrazy hrdinů nové doby' ~malby~
11.8. - 24.8. Marie Lamperová ~keramika~


Rok 1996
13.7. Krásné nové stroje ~koncert~
13.7. - 27.7. Stanislav Diviš 'Zbytky' ~malby~
28.7. - 02.8. Stanislav Slach, Dalibor Fiala, Karel Veselý ~grafika~
03.8. - 10.8. Lenka Dubová, René Bažanowsky, Tomáš Tůma, Jana Mazalová, Eva Klárová ~grafika~
11.8. - 18.8. Marie Lamperová ~keramika~
19.8. - 25.8. Jiří Roland Moštěk ~malby~
25.8. - 01.9. Ivo Návrat ~kresby~


Rok 1995
Stanislav Diviš 'Partitury' ~malby~


Rok 1994
Různí umělci 'Autodidakt 94' ~objekty, řezby, obrazy~