stalo se...

Rok 2024
21/1 Sophia Djebel Rose + Raoul Eden koncert
01/5 - 31/5 Vítek Lupač 'Brbrbrblání a žbluňkžbluňkání' (malby, šperky)
31/5 Dobrý důvod (autorské čtení a uvedení knihy Petra Čermáčka)
06/6 Telomante + Ivy Z koncert
18/6 Andy the Doorbum koncert


Rok 2023
11/3 Scott Ritcher koncert
07/5 Cie Caravanes + Le Cabaret Nomade divadelní představení
24/5 Anarkuss koncert
02/7 - 07/7 Iuliia Romashkina a Marina Dolgikh 'Lišejník' (černobílé zvětšeniny)
09/7 - 14/7 Petr Kubáč, Jan Vojtěch Koláček, Anna Minářová, Alex Fürstů 'Arte Pověra' (fotografie, instalace)
16/7 - 21/7 Pavel Skrott a Tomáš Hencl 'Vlněním k horizontu' (kresby, roláže, objekty)
23/7 - 28/7 Hana Křenová, Vendula Čapková, Vít Lupač 'Ab Solanum tuberosum' (malby, kresby)
30/7 - 04/8 Vendula Prchalová 'Otisk na sítnici' (instalace)
06/8 - 11/8 Emilie Fňukalová 'Autoportréty, ptáci' (malby, kresby)
13/8 - 18/8 Jiří Šedivec 'O člověku a jeho pozornosti' (černobílé analogové fotografie)
20/8 - 25/8 Anna Dlabalová a Kateřina Krupičková-Skřítek 'Jiné světy' (kresby, malby)
27/8 - 01/9 Jaroslav Málik, William Miguel Pichardo, Matěj Sladký, Jan Myška 'Je to taková legenda' (obrazy)
21/9 Dobrý důvod (autorské čtení a uvedení knihy Jiřího Staňka)
18/11 Mushroom Eaters + Oswaldovi koncert


Rok 2022
20/6 - 23/6 Viktor Daði (Island) 'Folk/tribal' (malby, kresby)
25/6 Timber Rattle & Tomáš Niesner koncert
09/7 - 15/7 Marie Hlávková + Jiří Kaman '1,618' (malby)
16/7 - 22/7 Barbora Bahlsenová + Šenay Kobak 'Poslední z pohřbených zde dlí' (malby, fotografie, instalace)
23/7 - 29/7 Čemer 'Vohně dám' (instalace)
30/7 - 05/8 Kateřina Šindelková + Martina Strakošová + Alžběta Krchová 'Láska hory přenáší' (kresby, objekty, field-recordings, instalace)
06/8 - 12/8 Hana Křenová + Markéta Ondroušková (malby, kresby)
13/8 - 19/8 Matyáš Kořínek 'Krajina' (krajinomalby, autorské tisky)
20/8 - 26/8 Racionální duo 'Čokol’vek, jen ne člověk' (interaktivní instalace)
27/8 - 02/9 Pavel Kytner + Darina Molatová 'Vztah k nebi | Vztah k zemi' (suchý pastel, objekty)
21/9 Andy the Doorbum koncert
12/10 Drekka + Bu.d.d.A. koncert


Rok 2021
10/7 - 16/7 Jaroslav Hruška 'Jak šel čas' (grafiky, malby-tempera, kvaš)
17/7 - 23/7 Skupina Čemer 'Pocem kamdeš?' (malby, kresby, grafiky)
24/7 - 30/7 Vladimír Komenda 'Lidi lidi lidi lidi' (černobílé fotografie)
31/7 - 06/8 Jana Butzke + Silvie Milková 'Situla arcanum aneb Úvod do nové hermetiky' (fotografie, koláž, instalace)
07/8 - 13/8 Pavel Koch 'To, co je za tím' (obrazy, objekty)
14/8 - 20/8 Martin Findeis (obrazy, kresby)
04/9 Adam Parks & Heidi Hornáčková 'Keriah' (music/sound & object/process) koncert


Rok 2020
04/7 - 10/7 Filip Trnka 'Slavík v Žitný' (litografie)
11/7 - 17/7 Radek Doskočil 'Ruce' (kresby, objekty)
18/7 - 24/7 Skupina Čemer 'Ahoj, jak se máš?' (kresby, malby, objekty)
25/7 - 31/7 Herr Stein, Herr Lehmruhm, Jan Suchý (objekty)
01/8 - 07/8 Hana Sommerová & Eliška Hanuš 'Součet, odečet, rozdíl' (fotokoláže, koláže, objekty)
08/8 - 14/8 Martin Findeis 'Tvořeno z ticha' (černobílé fotografie - camera obscura)
15/8 - 21/8 Huck Finn 'Minimum-maximum' (malby)
21/8 Timber Rattle koncert
22/8 - 29/8 Pavel Koch 'Memento viae - Pamatuj na cesty' (malby)
25/9 Chalupski koncert


Rok 2019
06/6 RickoLus koncert
04/7 Ceschi koncert
01/7 - 05/7 Jiří Víšek, Igor Šefr 'Po městě, jež je mi souzeno' (černobílé fotografie)
06/7 - 12/7 Marie Hlávková, Jiří Kaman a jejich žáci 'Neboj a nezlob' (malby)
13/7 - 19/7 Jindřiška Jabůrková 'Vzpomínka na neznámé' (site-specific instalace)
20/7 - 26/7 Pavel Skrott 'Na konci tunelu tma' (kresby)
27/7 - 02/8 Radka Charapovová, Helena Buzková, Edita Elsnicová 'Kazi Teta Libuše' (keramické plastiky, objekty, malby, workshop)
03/8 - 09/8 Markéta Bábková 'Pokoj' (grafiky)
10/8 - 16/8 Adam Hanšut, David Černý, Pavel Výtisk '0=x' (světelné objekty)
17/8 - 23/8 Martin Findeis 'Nahodilosti' (obrazy, kombinovaná technika)
24/8 - 31/8 Martin Dolský a Jolana Ritterová 'Odrazy - fotografický dialog' (barevné fotografie)
17/9 Timber Rattle koncert
04/10 HUDBA: The Spermbankers, Vosolit!, Čerstvě natřeno koncert


Rok 2018
30/6 − 06/7 Nina Fránková a Denisa Kollarová 'Ancient Acrobatics' (různé)
07/7 − 13/7 Adam Tománek 'Za sklem' (malby, instalace)
14/7 − 20/7 Jiřina Budková 'In memoriam' (malby)
21/7 − 27/7 JMM 'Rodinná výstava' (objekty)
28/7 − 03/8 Robert Houzar 'Posthuman' (fotografie, zvuk, objekt, video)
04/8 − 10/8 Jana Butzke a Silvie Milková 'Důležitý den v životě obchodního manažera' (metainstalace)
11/8 − 17/8 Jan Suchý 'Suchý Design Diletant Art' (suchý dilart)
18/8 − 24/8 Jiří Baštýř 'Limbo' (kresby)
25/8 − 31/8 Hana Sommerová, Eliška Hanušová, Eva Hřebíková 'Kolčavice' (instalace, grafika, objekty, autorská hudba)
04/9 Andy the Doorbum koncert
27/10 Kalle koncert
18/12 Tim Remis + Aran Epochal koncert


Rok 2017
01/7 - 07/7 Kristýna Šarochová 'Krajiny' (malby/instalace)
08/7 - 14/7 Pure Beauty a Hana Sommerová 'Dvojitý pohled' (malby)
15/7 - 21/7 Jakub Myslín a Michaela Čermáková 'Čirá krása' (instalace)
22/7 - 28/7 Petra Vargová 'Atratum' (instalace)
29/7 - 04/8 Michaela Casková a Romana Horáková 'Jako mrkev žiju život v řádu' (instalace)
05/8 - 11/8 Jana Hrušková, Zita Kyselová a Tereza Kašparová 'Stíny kamenů' (instalace)
12/8 - 18/8 Martin Dolský 'No Goodbye At All' (fotografie)
19/8 - 25/8 Tereza Bínová 'Za chvíli' (kresby/text)
26/8 - 01/9 Vanda Kováříková a Kateřina Rafaelová (instalace/kresby)
02/9 - 08/9 Ondřej Horák 'Teplé obrazy' (malby)
25/11 Pestrý Pes koncert


Rok 2016
25/6 - 30/6 Tereza Kašparová, Zita Kyselová 'Naplnění' (site-specific instalace)
02/7 - 08/7 Abbé Jaroslav Libanský 'Peacemaker' (objekty, fotografie)
09/7 - 15/7 Romana Horáková 'Jezte kameny' (kresby, drobné objekty, workshop)
16/7 - 22/7 František Novák ' (prostorová instalace)
23/7 - 29/7 Lenka Hotmarová 'Chybí mi ten pocit...' (textilní objekty)
30/7 - 05/8 Vanda Kovaříková 'Praskat ledy' (mizející kresby)
06/8 - 12/8 Aneta Kučeříková 'Na mě už vítr zapískal' (site-specific instalace)
13/8 - 19/8 Šimon Sýkora, Tomáš Mitura, Štěpán Brož 'Veins' (malby, ilustrace)
20/8 - 26/8 Jakub Myslín, Michaela Čermáková 'Zmožená tvárnost' (site-specific instalace)
26/8 Divadelní Oblast 'Akt III' festival
27/8 - 02/9 Lenka Glisníková 'Vážně míněný pokus o návrat k přírodě' (instalace, fotografie)


Rok 2015
27/6 - 03/7 Anna Pleštilová 'Svátek' (instalace/kombinovaná technika)
04/7 - 10/7 Šimon Kadlčák 'Čáry - Máry' (malba/kresba)
11/7 - 17/7 Michaela Casková 'Vem mě do medvědích hor' (instalace/kresba)
18/7 - 24/7 Alma Lily Rayner 'We walk/ We fall: An exercise in absence' (fotomontáž)
25/7 - 31/7 Matěj Lipavský 'Aquarius (daylightbox)' (malba/instalace)
01/8 - 07/8 Jan Suchý 've jménu Jan Hruby' (papír/akryl)
08/8 - 14/8 Jakub Myslín + Michaela Čermáková 'Nečekaně spojeni' (fotografie/instalace)
15/8 - 21/8 Štěpánka Kotková 'Status nascendi' (site-specific instalace)
22/8 - 28/8 Jana K. Kudrnová 'Z lesa' (grafika/ilustrace)
28/8 Divadelní Oblast 'Akt II' festival
29/8 - 04/9 Ján Valík + Akiko Ueda 'Závan zvenku / Scent of outside' (malba/kresba/instalace)
05/9 - 11/9 Petra Lacinová 'Stella Maris' (site-specific instalace)


Rok 2014
21/6 - 23/6 Výstava prací dětského výtvarného kroužku ŽIVÁ FANTAZIE
28/6 - 04/7 Tereza Šimková 'Mohyly' (objekty)
05/7 - 11/7 Skupina SOKL 'Conis Albus' (instalace, fotografie)
12/7 - 18/7 Kristýna Kužvartová 'Silentium' (site-specific instalace)
19/7 - 25/7 Radek Doskočil 'č/b' (koláže, kresby akrylem)
26/7 - 01/8 Matthew Moore 'East/West' (fotografie)
02/8 - 08/8 Jakub Janovský 'Malé formáty' (kombinovaná technika, malba, koláž, kresba)
09/8 - 15/8 Marta Fišerová 'Nový význam staré otázky'
16/8 - 22/8 Jakub Myslín 'Aqua Saturata' (site-specific instalace)
22/8 - 23/8 Divadelní OBLAST 'Akt I' festival
23/8 - 29/8 Štěpán Adámek 'Inspirace: Starý zákon' (kresby (kombinovaná technika))
30/8 - 06/9 David Melichar 'Abstraktní elementy' (kresby, malby)


Rok 2013
15.6. - 21.6. Helena Ritterová, Jaroslav Buzek (keramické reliéfy, nádoby a objekty)
15.6. - 16.6. dětská dílna 'Fantazie s kameny'
06.7. - 12.7. Hade a Polly 'V souladu' (fotografie)
20.7. - 27.7. Bukaj a Roktyv '..Zapomenuté OBrazy a Program na Děti-ušitý..' (instalace)
28.7. - 02.8. Zdeněk Ryneš, Ivana Bendová, Michal Ryneš a hosté 'Klidná deformace II.' (happening)
03.8. - 09.8. Robert Houzar (manipulovaná fotografie)
10.8. OBLAST festival na okraji hudby: Kall, Ira Mimosa, Les Homosexuels, Strangers in the City, Kora et le Mechanix, Bruder Hans und Bruder Georg, JTNB + VJ Screensaver fotky
10.8. - 16.8. Klára Bendová a Michaela Kubíčková 'Křižovatky' (č/b fotografie, perokresba)
17.8. - 23.8. Studio Stodvacetři 'Život v krabici' (koláže)
24.8. - 30.8. Nikola Klinger a Ondřej Pelikán 'Víc' (plasty, instalace, fotografie)
31.8. - 07.9. Kateřina Svitáková '..s Pánem Bohem' (malby, fotografie, kresby)
UKG: Emília Rigová, David Habermann, Miki Tomioka & Misako Aono, Marie Řeřichová, dětská mozaiková dílna Živá fantazie, Kateřina Svitáková, Absolventi Univerzity třetího věku, Eva Procházková, Radka Charapovová, Jakub Myslín


Rok 2012
30.6. - 06.7. Šárka Bukowsky + Ondřej Mestek 'Jáchym' (malby, kombinovaná technika)
07.7. - 13.7. Jakub Myslín 'Zase fotky' (fotografie)
14.7. - 20.7. Hade + Polly 'ContrastArt' (fotografie)
21.7. - 27.7. Mikuláš Petr 'Z nových prací' (portréty a fotografika)
28.7. Divadlo Mýtus (performance)
28.7. - 03.8. Zdeněk Ryneš, Ivana Bendová, Michal Ryneš 'Klidná deformace' (grafiky, fotografie, malby, instalace)
04.8. - 10.8. Nikola Klinger + Ondřej Pelikán 'Hojnost' (fotografie, instalace) fotky
11.8. - 17.8. Nora Fuxová 'Ze snu' (malby~ (pouze U Marušky) fotky
18.8. - 24.8. Lenka Marečková 'DIY' (náušnice, náhrdelníky, náramky + fotografie)
25.8. - 01.9. František Novák 'Štrůdl' (meglepetés) fotky
01.9. Natvrdlí + Tylovi vrazi (třešťská průměrná divadla) fotky
28.9. - 30.9. Živá fantazie (výstava dětských prací z výtvarného tábora ve Zvolenovicích)
UKG: Helena Ritterová, Ondřej Pelikán, Oldřich Řeřicha, Lucciáno, Innocenc Tejral, Aleš Frey


Rok 2011
23.4. - 25.4. Ateliér Živá fantazie 'Muž a žena dětskýma očima' (keramika, malby, kresby) plakáty
02.7. - 08.7. Duševní arytmie (hrůzné techniky)
09.7. - 15.7. Michaela Danielová a Jana Jančová 'Krása koní' (kresby, fotografie)
16.7. - 22.7. Hade a Polly 'ContrastArt' (fotografie)
23.7. - 29.7. Aneta Klímová a Kristýna Gondová 'Idey Ideám' (kresby, malby)
30.7. - 05.8. Klára Bendová (světelné kresby)
06.8. - 12.8. Iveta Čermáková, Eliška Perglerová, Eva Vlačilíková (malby, objekty) fotky
13.8. - 19.8. Nikola Klinger a Ondřej Pelikán 'Množství'(fotografie a objekty) fotky
20.8. - 26.8. Jakub Myslín (raněpozdní ja-kubismus) fotky
27.8. Oldřich Janota (koncert) fotky
27.8. - 03.9. Nečekané spojení (zem, voda, oheň, duch) fotky
03.9. - 10.9. David Melichar (malby) fotky
26.11. - 27.11. Samuel Tlokan 'Veteš' (fotografie)


Rok 2010
03.7. - 09.7. Duševní arytmie (kresby, malby, fotografie)
10.7. - 16.7. Hade a Polly (fotografie)
17.7. - 23.7. Michal Kříž 'Love Hyena'(malby)
24.7. - 30.7. Viktor Bílek a Jakub Myslín (fotografie)
31.7. - 06.8. Jakub Krchňavý (kresby)
07.8. - 13.8. Jakub Janovský (malby)
14.8. - 20.8. Iveta Čermáková (malby)
21.8. - 27.8. Jules a Bill JenSen (koreláž, kamenáž, hlináž) fotky
28.8. - 04.9. Aneta Klímová (kresby/malby)
23.10. Tejral 'Den zúčtování' (všemožné) nojo
25.12. BeXtlém fotky


Rok 2009
21.3. KOŘENOVÝ BÁL: Munchies, Bruder Hans und Bruder Georg, Akce Praha, Bílá noha fotky videa
04.7. - 10.7. Iveta Čermáková (malby)
18.7. - 24.7. Absolventi Výtvarného plenéru U3V při MU (ročník 2008) (fotografie) fotky
25.7. - 31.7. Jakub Krchňavý (malby, kresby)
08.8. - 14.8. Hade & Polly (fotografie)
15.8. - 23.8. Jakub Janovský + Michal Kříž 'ICH' (malby)
29.8. - 30.8. Jakub Myslín 'nové OB.' (malby, kresby, asambláže)


Rok 2008
05.7. - 11.7. Hade & Polly (fotografie)
19.7. - 25.7. Zdeněk Tolar (obrazy)
26.7. - 01.8. Radka Lindourková (malby)
02.8. - 08.8. Jakub Janovský (obrazy)
09.8. Paapaa 'Superbajky' (dadaistický turbofolk) fotky
09.8. - 15.8. Petr Gruber (malby)
23.8. - 31.8. Lucie Hořáková 'Stopa Afriky' (fotografie)
30.8. Fest-O-blast: Sir Karate (space rock) & Třešťský průměr (divadlo) fotky


Rok 2007
30.6. - 06.7. Rotavirus (grafiky, malby) fotky
07.7. - 13.7. Hade & Polly (fotografie)
14.7. - 20.7. Jiří Kývala (grafika)
21.7. - 27.7. Jakub Myslín (asambláže, instalace)
28.7. - 03.8. Jakub Janovský (kresby)
04.8. - 10.8. Ivana Knotková a Eva Tomášová 'Krajiny ticha'
11.8. - 17.8. Adéla Sobotková (malba)
18.8. - 24.8. Jan Brož (konceptuální umění)
25.8. - 02.9. Hnusáci (krezba sádlem)


Rok 2006
27.5. Monster Jam : Problémy s elektrickým proudem & hosté
01.7. - 08.7. Neznámé autorky 'Kontrasty' (různé techniky)
09.7. - 15.7. Gábina Janská, Jarda Husák (fotografie)
16.7. - 22.7. Luděk Rathouský, Jiří Franta (malba)
23.7. - 29.7. Hana Augustinová 'Portréty, akty' (fotografie)
30.7. - 05.8. Niquit V. Gallen 'Zrcadla' (malba)
06.8. - 12.8. Dagmar Šimková, Eva Tomášová 'Eda je zpátky!' (kresba, malba, čb fotografie)
20.8. - 25.8. IRA (fotografie)
26.8. - 02.9. HR 3000 'POP light' (digitální grafika)
03.9. - 09.9. Innocenc Tejral 'VŠE ZA 39,-' (různé) video
10.9. - 16.9. windbag (fotografie)
16.9. Funk-O-blast : PsychoPornoPes, Grand Slam, T.U.T.


Rok 2005
10.7. - 16.7. Andrea Součková, Jiří Franta (grafika) fotky
24.7. - 30.7. Mikuláš Petr (experimentální fotografie)
31.7. - 06.8. Jakub Janovský (kresby)
07.8. - 13.8. Dagmar Šimková, Eva Tomášová (fotografie, malba)
13.8. Černý mosty - blues z Tábora fotky
14.8. - 20.8. Kolektif u PROTINOHY (fotografie)
19.8. PsychoPornoPes - funky z Třebíče
21.8. - 28.8. IRA (fotografie)


Rok 2004
11.7. - 17.7. Jakub Myslín, Radim Hanuš, Eva Myslínová 'Výstava obrazů a světů'
18.7. - 24.7. Žaneta Fáková (kresby)
25.7. - 31.7. Lenka Bartíková (fotografie)
01.8. - 07.8. Jakub Janovský (kresby)
08.8. - 14.8. Tlokáno Sámo 'Ňáký kraviny' (fotografie)
15.8. - 21.8. Thierry Tremblay (suchá jehla)
22.8. - 28.8. Mikuláš Petr (experimentální fotografie)
29.8. - 31.8. Innocenc Tejral (krásné umění)


Rok 2003
05.7. - 19.7. Výtvarná skupina ROLOUS
20.7. - 26.7. Innocenc Tejral (různé)
27.7. - 02.8. 'Milan - Aleši, na zelenou!'
03.8. - 09.8. Mikuláš Petr (experimentální fotografie)
10.8. - 16.8. 'Pan Tlokan opět vystavuje' (fotografie)
17.8. - 23.8. Thierry Tremblay (kresby)


Rok 2002
28.7. - 04.8. Martin Tomáš 'Papír'
04.8. - 11.8. Samuel Tlokan (fotografie)
11.8. - 18.8. Mikuláš Petr (experimentální fotografie)
18.8. - 25.8. Andrea Součková, Jiří Franta (malba)


Rok 2001
22.7. - 29.7. Štěpán Růžička, Mikoláš Růžička (plastiky, kresby)
30.7. - 05.8. Dušan Šoltys (malba)
06.8. - 12.8. Innocenc Tejral (grafika, koláže)
13.8. - 19.8. FOTOHNIS (snad fotografie)
20.8. - 26.8. Aleš Růžička (malby)


Rok 2000
02.7. - 07.7. Vojta Žáček, Pavel Dvořák (malba, kresba)
09.7. - 15.7. Innocenc Tejral (různé práce)
16.7. - 22.7. FOTOHNIS (fotografie)
23.7. - 29.7. Samuel J. Tlokan (fotografie)
30.7. - 05.8. Petra Kučerová, Olga Čermáková, Kateřina Tmějová (malba, grafika)
06.8. - 12.8. Aleš Růžička, Šárka Zadáková 'Spolu' (malba)
13.8. - 19.8. Mikoláš Růžička (malba)
20.8. - 27.8. Magdaléna Rosenkranzová (malba na hedvábí)


Rok 1999
12.7. - 17.7. Jiří Petrbok (malované koláže)
18.7. - 23.7. Stanislav Vondrů (kresby uhlem)


Rok 1998
Různí umělci 'HNUSÁCI' (všemožné i nemožné) fotky


Rok 1997
26.4. ÖCHT-LAAZ 97 : Mezinárodní festival zvuku (No Nitz, Tábor radosti, The Novodurs, Sudor)
14.7. - 20.7. Ivo Návrat (kresby)
21.7. - 27.7. Robert Houzar (grafika)
28.7. - 09.8. David Bartoň 'Obrazy hrdinů nové doby' (malby)
11.8. - 24.8. Marie Lamperová (keramika)


Rok 1996
13.7. Krásné nové stroje (koncert)
13.7. - 27.7. Stanislav Diviš 'Zbytky' (malby)
28.7. - 02.8. Stanislav Slach, Dalibor Fiala, Karel Veselý (grafika)
03.8. - 10.8. Lenka Dubová, René Bažanowsky, Tomáš Tůma, Jana Mazalová, Eva Klárová (grafika)
11.8. - 18.8. Marie Lamperová (keramika)
19.8. - 25.8. Jiří Roland Moštěk (malby)
25.8. - 01.9. Ivo Návrat (kresby)


Rok 1995
Stanislav Diviš 'Partitury' (malby)


Rok 1994
Různí umělci 'Autodidakt 94' (objekty, řezby, obrazy)

< zpět